Galeria

Sesje fotograficzne

Witam w galerii fotografii dziecięcej. Mam na imię Weronika i zajmuję się sesjami zdjęciowymi. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny) kierunek Fotografia na wydziale Komunikacji Multimedialnej. Na swoim koncie mam zajęcie I miejsca w konkursie organizowanym przez WBPiCAK w Poznaniu pt. „Ginące Pejzaże” oraz udział w wystawach zbiorowych w Trzciance, Poznaniu i Łodzi. Obecnie  jestem mamą dwójki synów co powoduje, że fotografia dzieci jest  mi wyjątkowo bliska. 
Sesje wykonuję od poniedziałku do soboty po wcześniejszej rezerwacji terminu. Na sesje zdjęciowe zapraszam maluchy od 3 miesiąca życia, a  przyszłe mamy między 6 a 8 miesiącem ciąży. Zdjęcia odbywają się w studiu i w plenerze. Studio wyposażone jest w odpowiednie do rodzaju sesji tła, rekwizyty, akcesoria dla najmłodszych modeli oraz sukienki dla przyszłych mam. Plener, który jest do mojej dyspozycji został zaaranżowany specjalnie pod zdjęcia.
Sesje zdjęciowe można zamówić w oparciu o pakiety lub ilość ujęć dopasować do swoich potrzeb. Sesja obejmuje cyfrowo obrobione  fotografie w formie elektronicznej, wydruki zdjęć w formacie 15x21cm z ujęć wybranych przez klienta oraz stylizację przy pomocy rekwizytów, akcesoriów i teł dopasowanych do tematu sesji . Doskonałym uzupełnieniem sesji zdjęciowej są fotoalbumy, powiększenia lub fotopłótna, które także znajdują się w naszej ofercie.

Sesje dziecięce

Sesje komunijne

Sesje świąteczne